salam

دبیر اجرایی

nazemi
مهندس احسان ناظمی

مهندس احسان ناظمی، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت، عضو هیئت مدیره مرکز مهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت دارایی آیریم. ایشان مترجم چندین کتاب در زمینه نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی می باشد.

دبیر تجربیات

barzegar
مهندس علی اکبربرزگر

مهندس برزگر یکی از نخستین کسانی بود که با درک کامل مشکلات و چالش های تعمیرو نگهداری تجهیزات صنایع نرم افزارهایCMMS را ابزاری برای کنترل و مدیریت دارایی های فیزیکی به جامعه مربوطه اش پیشنهاد نمود.حضور در صنایع مختلف و مشاوره در جهت اصلاح و بهینه سازی وضعیت ناگوار بسیاری از شرکت های بزرگ در سوابق ایشان وجود دارد.علی اکبر برزگر همچنین یکی از بهترین مدرسان تخصصی و یکی از اثرگذارترین سخنرانان همایش های حوزه نگهداشت در کشور محسوب می گردد.

دبیرعلمی کنفرانس

SaeedRamezani
دکتر سعید رمضانی

دکتر سعید رمضانی، دکتری مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران، عضو هیئت عملی دانشگاه است.ایشان دارای سابقه ی حدود ۱۰ سال مشاوره در زمینه ی نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی های فیزیکی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، ریلی و دفاعی بوده و بیش از ۲۰۰ کارگاه آموزشی در صنایع و شرکت های مختلف در  این زمینه برگزار کرده اند. همکاری با موسسه ی اینخمن اسپانیا، متاگریتی کانادا و برگزاری دوره های آموزشی و تورهای صنعتی در کشور اسپانیا از دیگر فعالیت های ایشان طی سال های گذشته بوده است.

رئیس کنفرانس

Marquez
پروفسور آدولفو کرسپو مارکز

پروفسور آدولفو کرسپو مارکز استاد دانشکدۀ مهندسی دانشگاه سویل اسپانیا و رئیس دپارتمان مدیریت صنعتی است. وی مدرک دکترای خود را در رشتۀ مدیریت صنعتی از همین دانشگاه اخذ کرده است. کارهای تحقیقاتی وی در نشریاتی نظیر مجلۀ بین‌المللی تحقیقات تولید، مجلۀ بین‌المللی اقتصاد تولید، مجلۀ اروپایی تحقیق در عملیات، مجلۀ خرید و مدیریت عرضه، مجلۀ صنعتی تولید سریع، امگا، مجلۀ کیفیت در مهندسی نگهداری، سیستم‌های پشتیبانی از تصمیم، رایانه‌ها در صنعت، مهندسی قابلیت‌اطمینان و امنیت سیستم، مجلۀ بین‌المللی شبیه‌سازی و مدل‌سازی پردازش و … به چاپ رسیده است